به وبسایت زرشوران خوش آمدید
shoar-1403
تاریخ 2 مرداد 1403 - ساعت 3:52 بعد از ظهر

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد:
برگزاری هشتمین جایزه ملی بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران؛ ۱۴ اسفند

مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد:
برگزاری هشتمین جایزه ملی بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران؛ ۱۴ اسفند
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد:
هشتمین همایش جایزه ملی بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور مدیران عامل شرکت های حاضر در جایزه، به صورت حضوری و مجازی، روز شنبه ۱۴ اسفند برگزار می شود.به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، غلامرضا ملاطاهری با بیان این مطلب گفت: هشتمین همایش جایزه ملی بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران، از سوی این سازمان به عنوان یک الگوی بومی در بخش معدن و صنایع معدنی و با هدف حفظ بهبود مستمر، بهره‌وری و تعالی شرکت‌های این بخش برگزار می شود.
وی ادامه داد: این جایزه سالانه با ایجاد فضای رقابتی برای ارتقای بهره‌وری، ضمن توسعه فرهنگ خودارزیابی و شناسایی نقاط قوت و نیز بخش های قابل بهبود در شرکت‌های مزبور، به معرفی شرکت های موفق در این حوزه می پردازد.
ملاطاهری تصریح کرد: ایمیدرو با انجام پروژه سنجش و تحلیل شاخص‌های بهره‌وری شرکت‌های تابعه و وابسته، در نظر دارد ارتباط معنی‌داری بین شاخص‌های بهره‌وری و فعالیت‌ها و فرآیندهای بنگاه‌ها برقرار کند.

ایجاد بستر تعالی شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با بیان اینکه دستیابی، حفظ و ارتقای بهره‌وری، از مهم‌ترین موضوعات مورد توجه بنگاه‌هاست، اذعان کرد: ارائه مدل بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایمیدرو همراه با برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان، بحث و تبادل نظر با ذی‌نفعان، مشاوره و نیز ارائه فرصت‌های بهبود بهره‌وری، مسیر تعالی را هموار می کند.
وی ادامه داد: شرکت‌های متقاضی حضور در این جایزه، سطح توانمندی خود را در بخش های مختلف بهره‌وری به آزمون گذاشته‌اند و ایمیدرو این رویداد را با همکاری بدنه علمی، پژوهشی و دانشگاهی و خبرگان حوزه بهره‌وری، در تدوین، اجرا و بازبینی، سالانه به صورت هدفمند راهبری و اجرا کرده است.

نگاه متوازن ایمیدرو به شرکت ها
ملاطاهری خاطرنشان کرد: مدل بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران، کل زنجیره بخش را تحت پوشش قرار می‌دهد و با نگاهی متوازن به بخش دولتی و خصوصی سنجش را انجام می‌دهد.
وی ادامه داد: از این رو، بنگاه‌هایی که آمادگی به محک گذاشتن کارایی و اثربخشی خود در حوزه‌های خدماتی،‌ تولیدی، قیمت‌گذاری و ارائه محصول هستند، به مرحله فرآیند ارزیابی و امتیازدهی رهنمون می‌شوند.
بنا به این گزارش، هشتمین همایش جایزه ملی بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران در محل سالن همایش‌های ایمیدرو راس ساعت ۸:۳۰ برگزار می‌شود.
 https://imidro.gov.ir/news/34191.htm

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ویژه

آخرین مطالب