به وبسایت زرشوران خوش آمدید
shoar-1403
تاریخ 30 اردیبهشت 1403 - ساعت 3:17 قبل از ظهر

قیمت سکه منتظر استارت طلا

پیش بینی روند بازار سکه

سکه طی این دو روز نسبت به انتهای هفته گذشته رشد نزدیک به ۲٫۵ درصدی یعنی ۳۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است. با باز شدن طلای جهانی چشم بازار به اونس خواهد بود.

به گزارش اقتصاد نیوز، قیمت سکه در روزهای که بازار طلای جهانی تعطیل بود همراه با دلار به پیش روی ادامه داد. قیمت سکه در معاملات روز گذشته با رشد قیمت دلار  به پشت مرز ۱۲ میلیون تومان رسید.

قیمت سکه گرچه در پایان کار با یک اصلاح قیمتی روبرو شد اما شواهد نشان می دهد در سطوح کنونی تقاضا برای آن وجود دارد. زیرا بسیاری تصوری می کنند قیمت طلا در بازار جهانی صعودی آغاز خواهد و این صعود موتور محرکی برای قیمت سکه خواهد بود.

چهار گسل بازار ارز/سمت و سوی قیمت دلار پس از تعطیلات

اما از منظر فنی قیمت سکه با دو نقطه مقاومت ۱۲ میلیون و در ادامه مقاومت مهم تر ۱۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قرار دارد. در نقطه مقاومت معمولا اکثر معامله گران با هدف سودگیری فروشنده می شوند بنابراین به نظر می رسد عبور از این نقطه سخت خواهد بود و البته شکست ان نیز هموار سازی حرکت قیمت سکه در کانال جدید است.


سکه طی این دو روز نسبت به انتهای هفته گذشته رشد نزدیک به ۲٫۵ درصدی یعنی ۳۰۰ هزار تومانی را تجربه کرده است.  با باز شدن طلای جهانی چشم بازار به اونس خواهد بود.همچنین بخوانید

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ویژه

آخرین مطالب