به وبسایت زرشوران خوش آمدید
shoar-1403
تاریخ 30 اردیبهشت 1403 - ساعت 2:50 قبل از ظهر

طاهرزاده عنوان کرد: صورت های مالی منتهی به سال ۹۹ ایمپاسکو برای سومین سال پیاپی اظهار نظر مطلوب گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، در جلسه مجمع عمومی سالانه امیرعلی طاهرزاده؛ مدیرعامل شرکت ضمن ارایه گزارشی از عملکرد ایمپاسکو در سال ۹۹ گفت: توسعه اکتشافات با تمرکز بر مواد معدنی استراتژیک و ذخایر عمیق و با انجام بیش از ۷۷ هزار متر حفاری در دو حوزه سنگ آهن و پلی متال از جمله دستاوردهای ایمپاسکو در سال گذشته می باشد که نسبت به سال ۹۸ از رشدی معادل ۶۷ درصد برخوردار بوده است.

وی در ادامه اخذ ۲۱ فقره پروانه اکتشاف و نیز دریافت ۶ فقره گواهی کشف و افزایش ذخیره به میزان بیش از ۷۸ میلیون تن در مواد معدنی آهن و سرب و روی را از دیگر اقدامات شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در سال گذشته عنوان کرد.

طاهرزاده با اشاره به تحقق استراتژی های توسعه ای و توانمندسازی و تطابق آن با استراتژی های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به اجرای ۱۹ طرح توسعه ای معدن و صنایع معدنی در سراسر کشور با برآورد مبلغ سرمایه گذاری بالغ بر ۲٫۴ میلیارد یورو اشاره کرد که بخش قابل توجهی از سرمایه گذاری مورد نیاز از محل جذب سرمایه های بخش خصوصی محقق شده است.

وی همچنین میزان تولید مواد معدنی در معادن تحت نظارت ایمپاسکو را معادل ۶۲ میلیون تن در سال عنوان کرد که عملکرد شرکت حاکی از تحقق برنامه های استراتژیک در این خصوص می باشد. 

مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در پایان به پیش بینی افتتاح ۸ پروژه در حوزه زیرساخت، معدن و صنایع معدنی با مبلغ سرمایه گذاری بالغ بر ۸٫۳۰۰ میلیارد ریال تا پایان سال ۱۴۰۰ اشاره کرد که راه اندازی طرح های مذکور منجر به ایجاد بیش از ۱۶۰۰ شغل خواهد شد.

گفتنی است مجمع عمومی عادی سالانه شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران با تشریح سیاست های کلان بخش معدن و صنایع معدنی کشور از سوی وجیه اله جعفری؛ رییس هیات عامل ایمیدرو به پایان رسید. 

http://www.impasco.gov.ir/?p=11255

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب ویژه

آخرین مطالب